Media szkolne / Blog uczniowski

Gustaw Górecki, ,,sport wokół szkoły”

,,sport wokół szkoły”

Mityng w Suchym Lesie
Dnia 10 października 2019 w Suchym Lesie odbył się czwarty sucholeski mityng lekkoatletyczny imienia Marka Kasprzyka. W ostatecznym rozrachunku nasza szkoła zajęła 4 miejsce na 5 szkół, które wzięły udział w zawodach. Jednak prawdziwą ,,truskawką na torcie okazał się bieg sztafetowy, w którym to nasi reprezentanci nie mieli sobie równych i stanęli na najwyższym stopniu podium. Niestety pogoda nie dopisała bo lało jak z cebra - ,,byliśmy strasznie mokrzy - mówi pani Gulczyńska. Mimo to każdy był zadowolony ze swoich rezultatów i na pewno nie żałuje poświęconego czasu.
Zawody zapaśnicze
W czwartek, 21 listopada na hali sportowej klubu Sobieski odbyły się 5. mistrzostwa Poznania szkół podstawowych w zapasach-sumo. Rzecz jasna nie obyło się bez sukcesów naszych uczniów-drużyna pijarów zajęła drugie miejsce. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych, którzy mieli okazję zmierzyć się ze sobą pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Łącznie nasi uczniowie zdobyli 11 medali, w tym 3 złote. Wszystkim laureatom oraz tym, którzy zjawili się tamtego dnia na matach, gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEJ STRONY :-)