Zarząd Rady Rodziców ZSZP

Działalność Rady Rodziców

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU

Dnia 15.10.2019 r.  w naszej szkole, odbyła się uroczystość na której świętowaliśmy dzień wszystkich pracowników szkoły. Począwszy od Dyrekcji, Ojców, Nauczycieli, wszystkich osób zajmujących się administracją, porządkiem, biblioteką, zdrowiem, portiernią, świetlicą.

Przy wspólnym stole i pysznym cieście, (ufundowanym przez rodziców) zasiedli wszyscy by uczcić ten dzień.

Zostały wręczone przez dyrektora szkoły o. Jarosława Pabiana nagrody wybranym nauczycielom i upominki dla wszystkich pracowników.

Cieszymy się, życząc im dalszej siły do pracy z naszymi dziećmi , iż bije z nich taka radość i serce, którym dzielą się każdego dnia.

Zarząd Rady Rodziców

KAWIARENKA PO MSZY ŚW. WSPÓLNOTY SZKOLNEJ

Dnia 20.10.2019 r. tradycyjnie po Mszy Świętej Wspólnoty Szkolnej miała miejsce kawiarenka. Tego dnia, dzięki zdolnościom kulinarnym przedstawicieli klas Va SP, Vb SP, Ic LO G, Id LO G mieliśmy okazję skosztować przepysznych domowych wypieków. Był pyszny sernik walentynowy, brownie, dacquoise, pierniki oraz wiele innych słodkości.

Cieszymy się, że kawiarenki już na trwałe wpisały się w tradycję naszej Szkoły. Jest to okazja, aby przy wyśmienitej kawie i dobrym cieście wspólnie spędzić czas w niedzielny poranek.

Przypominamy, że wszystkie środki, zebrane w trakcie organizowanych kawiarenek, przeznaczone są na działania Rady Rodziców.

Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy.

Zarząd Rady Rodziców

Sala: Spotykamy się w sali konferencyjnej przy sekretariacie ZSZP